زمان برگزاری: پنج شنبه 27 آبان ماه 1395
ساعت: 17:00 الی 19:00
محل برگزاری: پژوهشکده فرهنگ ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی

 

شرکت در این همایش برای عموم آزاد است.

poster35
برای حضور رزرو الزامی می باشد. کانون معماران معاصر، با دعوت از مدیران و اساتید مدارس معماری پیشرو دنیا، زمینه‌ی نقد، بررسی و تحلیل دیدگاه‌ها، برنامه‌ها و گرایش‌های آموزش معماری دنیا را فراهم آورده است.

این نشست‌ها بستری را فراهم می آورد تا برنامه‌ریزان، اساتید و دانشجویان ایرانی با بررسی تفاوت دیدگاه‌های آموزشی برای ارتقای سطح آموزش معماری در ایران به مسیرهای جدیدی دست یابند.

در نخستین برنامه از مجموعه نشست های “در مدارس معماری چه می‌گذرد؟” ارتی مارکوپولو، مدیر ارشد آموزشی مدرسه Iaac اسپانیا، به معرفی سیستم آموزش معماری در این مدرسه می‌پردازد.

اساتید و دانشجویان مدرسه معماری Iaac از بیش از 40 کشور دنیا از جمله ایالات متحده آمریکا، چین، هند، لهستان، ایتالیا، مکزیک، سودان و … گرد هم آمده‌اند. در این مدرسه دانشجویان، به طور همزمان در مقیاس‌های مختلف شهر، ساختمان و ساخت و در حوزه‌های تجربی متنوعی مانند محیط زیست، انرژی ، ساخت دیجیتال و فناوری‌های نوین؛ تحقیق و مطالعه می کنند.

مدرسه معماری Iaac در همکاری تعاملی با شهرها و مناطق مختلف دنیا و همچنین مراکز صنعتی و علمی و پژوهشی، پروژه های متنوعی را به پایان رسانده است و از این زاویه ، تجربه بسیار موفق و ارزنده‌ای در گستره‌ی بین المللی در زمینه ارتباط بین یک مرکز آموزشی با مراکز صنعتی و مراکز علمی و پژوهشی به شمار می‌رود.

همایش معرفی مدرسه Iaac از مجموعه همایش های ” در مدارس معماری چه می گذرد” به همت کانون معماران معاصر، روز پنجشنبه، بیست‌و‌هفتم آبان ماه از ساعت 17 تا 19 در مرکز همایش‌های پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی واقع در خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ولیعصر (عج) و خیابان فلسطین، نبش خیابان برادران مظفر جنوبی (صبا) برگزار می‌شود.

 

شرکت در این همایش برای عموم آزاد است.

برای حضور رزرو الزامی می باشد.

رزرو : 88093255 یا از طریق سایت www.archca.com

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!