Architecture to your look logo - isia_ir

پروژه معماری از نگاه تو ، یکی از پروژه های زیر مجموعه طرح معماری خوب است که سعی دارد معماری ساختمان ها و المانهای شهری را که به گونه ای به عرصه شهر و معماری مرتبط میشود ، توسط مخاطب معمار و به خصوص ” غیر معمار ” به چالش بکشد . از میان ابزار هایی که به منظور به انجام رسانیدن این پروژه به کار گرفته شده است در مرحل نخست مسابقه ” #معماری_از_نگاه_تو ” را میتوان نام برد که دوره دوم این آن به گونه ای که در پایین توضیح داده میشود از تاریخ 25 فروردین تا 1 خرداد 1396 برگزار میگردد.

برای شرکت در دوره دوم مسابقه #معماری_از_نگاه_تو کافی است با موبایل خود عکسی را از یکی از بنا ها یا المانهای شهری که به نظر شما یا معماری خوب به حساب میاید یا به شکل گیری #معماری_خوب کمک کرده است ، گرفته و در قالب 20 کلمه یک نقد و یک پیشنهاد برای فضای مذکور ارائه دهید و با نام ، نام خانوادگی و شماره تماس به آی دی تلگرام archpublook@ ارسال بفرمایید.
و همچنین در اینستاگرام خود به همراه هشتک #معماری_خوب و #معماری_از_نگاه_تو آن را منتشر کنید.

+قابل ذکر است که در قابِ عکسی که گرفته میشود حتما یک “شخص ( پرسوناژ )” به منظور نشان دادنِ حسِ تعامل کاربران آن عرصه ، حضور داشته باشد .

+ در نهایت به یکی از عکس های دریافت شده به قید قرعه یک “تبلت” اهدا خواهد شد .

+تمامی عکس ها به اضافه اعلامیه و فراخوان های آتی و مرتبط در صفحه معماری از نگاه تو به آدرس instagram.com/archpublook در اینستاگرام منتشر خواهد شد ؛ آن را دنبال نمایید.

+ برای اطلاعات بیشتر از طریق تلگرامarchpublook@ ارتباط برقرار کنید .

 

 

——————————————————

 

Architecture To Your Look , is a Project that Organizing By Good Architecture Programme as an Platform that Create a mechanism for Research , Raise Awareness , Promotion on the process and Finally culturalisation about Architecture and Urban spaces . Architecture To Your Look Project is a Public Photography and Commenting around Buildings, Urban Elements and every elements that knows as Architecture and City. GoodArchiteture.ir

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!